Implanteerimine ja kirurgia

Kirurgiline stomatoloogia – eelkõige hammaste eemaldamine, muuhulgas “keeruline” eemaldamine. Kliiniku spetsialistid teevad kõik endast sõltuva hamba säilitamiseks, mõnedel juhtudel aga on eemaldamine hambarea edasiseks raviks lausa vältimatu. Edasi kerkib juba küsimus proteeside või implantide paigaldamisest.

Mälumisfunktsiooni on võimalik taastada isegi hammaste täieliku puudumise korral. Implanteerimismetoodika kasutamine võimaldab paigaldada eemaldatava proteesi, asendamaks kogu hambarida. Implantidel sillaproteeside kasutusaeg suureneb mitmeid kordi.

Implantide kirurgilist paigaldust tehakse ALL IN 4 meetodil koostöös ortopeediga. Fikseeritud proteesi saab patsient kätte samal päeval.

Implanteerimine – optimaalne võimalus sälitada hambarida ja mälumisfunktsiooni. Implantidele proteesimisel on terve rida eeliseid võrreldes klassikalisega, mil protees kinnitatakse vitaalsetele naaberhammastele, mida on vaja eelnevalt teritada. Implanteerimine on kaasaegsem ja säästvam dentoalveolaarse süsteemi taastamismeetod. Proteesi kindel fikseerimine võimaldab sellel taluda mälumiskoormust, ennetatakse luukoe atroofiat.

Meie kliinikus kasutatakse šveitsi firma Institut Straumann ja teiste euroopa tootjate Premium-klassi implante. Kliinikus on olemas kogu kirurgidele ja ortopeedidele vajalik seadmestik.

Dentaalne kompuutertomograaf võimaldab õigesti määrata hammaste ja naaberstruktuuride asetust. Meie spetsialistide tiimis töötab ka anestesioloog. Operatsiooni võib teha tuimestuse või sedatsiooniga.

Leia tee meieni