OÜ ABCDENT KOOLITUSTEENUS

Hambakliinik OÜ ABCdent korraldab täiskasvanuile suunatud venekeelseid hambaarsti assistendi koolitusi. Koolitus korraldatakse juhul kui koolitusgruppi registreerub 10 inimest.

Koolitusele registreerumise eeltingimuseks on kesk– või sellega võrdsustatud haridus (välja arvatud medistiiniline haridus), vene keele oskus.

Koolitused toimuvad Tallinnas, Lasnamäel, P. Pinna t 19 hambakliiniku ABCdent OÜ ruumides puhkepäeviti, praktika töö- ja laupäeviti. Koolitusruumid on sisustatud vaja-likuga  koolituste läbiviimiseks. Praktika toimub sama hambakliiniku baasil.

Dokumendid

Koolitustega seonduva lisainfo saamiseks palume ühendust võtta e-posti tegevjuht@abcdent.eu või telefoni 5079603 teel.
Kontaktisik: Urve Karmo, tegevjuht

Meist

ABCdent hambaravi kliinik on parimate seadmetega hambaravi kliinik , kus Teid ootab hooliv ja kõrge kvalifikatsiooniga personal. Me pole orienteeritud klientide suurele arvule vaid loome igale patsiendile mugavad tingimused ja pöörame just Teie vajadustele maksimum tahelepanu. Meie kõrgelt kvalifitseeritud ja kogemustega spatsialistid hoolitsevad Teie tervise ja lumivalge naeratuse eest,kinkides hetkega siirast rõõmu hammaste parandamisest ilma ebameeldivate tunneteta! Meie hinnad on kooskõlas töö kvaliteediga ning jõukohased Eesti elanikele.

Contact Us